Obavijesti
komentari
ČETVRTFINALE LIGE NACIJA Vulić za 24sata: Francuzi nas se plaše puno više nego mi njih!
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

kp
Ali jedete govna majko moja mila.Strašno kad pobjeximo onda kakajte ljudi budimo realni.Dembele da je pogodio bar 4 puta gol bilo bi sranja.Čak i onako raspoloženom Liviju bi bilo teško obraniti.Promašili smo jedanajsterac biče milijun posto gusto već vidim atak na naš gol i 20 min.našeg bunkera pa 15-20 min.crnih rup itd.Ako budemo igrali kako treba ok ali Dalić će to bunkerisati.Baturina-Krama rezerve Baturina nemože 2 km.pretrčati Luka ga gazi sa 40 god.Samo otvoreno pametno ako izdržimo prvih 20 minmozda bude ok.BOG I HRVATI.
Dk
A zamisli tek da smo igrali bez golamana, koliko bi samo tada Dembele pogodio, pod uvjetom da uopće dođe do lopte!
Dk
Koliko puta su famozni Mbappe i Dembele uopće došli u priliku da pucaju po našem golu?! Sve zajedno nekih 3-4 puta!
po
Kp baš te žalim kako ti to doživljavaš sudbonosno. Ti si žrtva nogometa. Moraš to rješavati
Dk
Ma to je neki Srbin koji glumi Hrvata. U komentaru mu se potkralo bunkerisati, to nikad nijedan Hrvat ne bi tako rekao!
VP
Šta je to sa ljudima na ovom portalu i Srbima ? Jeste stvarno toliko ugroženi ?
patak Bubi
bunkerisati i Bog i Hrvati? Baš ti to ne ide u isti komentar, frende. Lijepo što nas simpatiziraš iz druge države ali se bar onda nemoj folirati da si Hrvat.
patak Bubi
Ljudi se ovdje lože na to, mene osobno ne smeta, ali mi je smiješno kad se netko očito pretvara. Pa reci da si Srbin, nije sramota, sramota je biti gl.p i zagri Prikaži još ↓
po
Patak možda je hrvat bosanac
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .