Lako za ovu ligu nacija. Treba ih pobjediti na sp ili ep
po
podučavamBudale
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Šta je to lignja nacija. Ološ je potkupio medije i stalno se piše o nogometu. Ljudi su žrtve medijskog reklamiranja nogometa.
Dk
Deaktivirani korisnik
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Zuki, u čemu je razlika dok ih bilo kad pobijedimo?! Sad je Didier složio najjaču moguću ekipu, pa su izgubili. Sve njihove najveće zvijezde, svi su igrali. Da
je to nebitno natjecanje onda se Francuzi ni ne bi toliko trudili!
Prikaži još ↓
patak Bubi
23.3.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Pitanje prestiža, ja tako gledam tu Ligu nacija. A svatko voli biti prvi u bilo čemu, pa tako i Francuzi.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .