Točno! Da se mogu vratiti u djetinjstvo i školske praznike koje sam provodila na selu kod mog djeda.Stoke kao u priči,livade i bakina klopa,to su bili dani koje nikada neću zaboraviti.
Dk
Deaktivirani korisnik
12.2.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
joj Timmy3, najljepše mi bilo kod bake na selu
tigric@77
12.2.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
koje lijepe i divne uspomene su to
Dk
Deaktivirani korisnik
12.2.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Meni su to bili dani koje nikada neću zaboraviti.Mir tišina,prava idila.
fb
funky_boy
12.2.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
susjeda..zbrisala si mi sa spiska ali dok ovo ludilo prođe uhvatit ću te valjda strelicom miša...;-))))..nemam ono za poruke ne vidim tako da mi je sve problem
naći...ustvari imam ali zaštekalo
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
12.2.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
tigric@77 @ Moji prijatelji znaju da rado pričam o tim danima,no sada ih posjećujem na njihovom posljednjem počivalištu i uvijek suza kane:- ((
Dk
Deaktivirani korisnik
12.2.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
funky_boy :@ Vidim ja nema mog dragog susjeda:- ) Još malo pa će i terase biti nam dostupne i obećana kavica:- )))
tigric@77
12.2.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
uhhhhhhh sad me steglo oko ♥...
fb
funky_boy
12.2.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
yeeessssssssss..;))..aj pozz moram ići
fb
funky_boy
12.2.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
i ti ćeš doći na red tigi bez brige...;))))))))))))..pozzz
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .