Tada su djeca imala manje materijalnog ali mnogo više topline i ljubavi u svojoj Obitelji koja danas nestaje.
co
cobi
1.11.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Rijetko se s tobom složim,ali ovo je jedna od rijetkosti!
Dk
Deaktivirani korisnik
1.11.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Danas djeca žive kao kraljevi. Instant užitci na mobitelu. Bira se što će se jest. Vozi ga se u školu. Izuzet od svakog posla. I gle čuda nisu sposobni ni u koj
em smislu i još su i nezadovoljni ako nema najnoviji ajfon.
Prikaži još ↓
ns
nedam se
1.11.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
I zato biram mir / skromnost/ tatu i mamu ! Živio socijalizam.
me
međo
1.11.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Sve je to danas nametnuto,ljudi puno osuduju,ako ne odvezes djete do skole vec ga posaljes pjeske pitaju se kakav si roditelj.Sin mi otisao sam do doktora zato
sto je kasljo,doktor mu poslao ceduljicu da ga nazovemo,da sazna zasto smo ga poslali samog.Sin 8 .rz.Pa kako da nam djeca onda budu samostalna?
Prikaži još ↓
ns
nedam se
1.11.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Znalo se tko je žensko a tko muško,djeca su težila obrazovanju , znajući da bez obrazovanja/ nema kruha, braća i sestre su dijelile istu odjeću ali i zagrljaje.
...
Prikaži još ↓
De
Dunning-Krugerov efekt
1.11.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Tako su ljudi govorili da će knjige upropastiti novu generaciju, stari uvijek melju bez veze.
me
međo
1.11.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Koji ljudi su to govorili?
Dk
Deaktivirani korisnik
1.11.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Ljudi će uvijek osuđivat, a doktoru bih rekao, majstore moj sin je samostalan.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .