Cim kisa padne odmah 30% njih vozi 40 umjesto 60-70 i nastana nepotreba guzva , ne razumijem zasto ne mozes vozit brze kada je kisa , samo se napravi veci razmak i gotovo .
ka
kažemja
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Zbog ovakvih kao ti i nastaju gužve. Da si išao u auto školu i da barem malo imaš znanja o trenju , gumama i skliskoj cesti ne bi napisao ovakve nebuloze.
pi
pizzindim
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
kažemja upravo ovakvi kao ti rade gužvu i vrlo vjerojatno spadaš među minimalno 20 % vozača u Zagrebu koji u Njemačkoj nikada ne bi dobili vozačku dozvolu. sve
što je čovjek napisao je činjenica, puno vozača ne zna voziti na kiši, a ti si kažemja sam sebe tu svrstao.
Prikaži još ↓
De
Dennyy
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
zecipas - u tom grmu leži zec.. to je upravo problem, ljudi štede pare na gumama, kupuju kineske pizdarije od guma i onda kada je malo hladnije i padne kiša, gu
me se ponašaju kao na ledu.. plus što ljude uhvati panika čim auto malo prokliže i onda voze ko po jajima i stvaraju gužve.. a još jedna fascinantna stvar u Zg-u je kada padne kiša, baš svi koji imaju auto, ako moraju do pekare na 5 min udaljenosti, sjest će u auto.. ljudi zaborave hodati po kiši.. i onda se stvara prometni čep
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Dennyy- potpuno se slažem sa tvojim komentarom. Pogotovo sa onim zadnjim dijelom gdje pišeš kako, radi malo kišice ni pet metara nemogu pjehaka. Baš mi se to da
nas dogodilo. Vozimo se i frendica neće van da prehoda 50 metara, nego sad radi krug od 3 kilometra. Katastrofa. Razmaženo do banalnosti.
Prikaži još ↓
De
Dennyy
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Nedavno pala kiša isto, bilo već predvečer, oko pola 8, trebam s jednog kraja grada na drugi.. u to doba obično je slab promet.. kiša pala, auta kao u 3 popodne
kada se svi vračau s posla.. i tako uvijek kada padne kiša.. danas nakon posla idem doma u Slavoniju za vikend, već vidim kakav će to kaos biti oko 17h na Slavonskoj.. dođe mi muka.. prva sa kvačilom na pola otpušteno pa kočnica, pa opet prva i tako 40ak min
Prikaži još ↓
ryba
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
"Prilagoditi način vožnje uvjetima na cesti" znači i sporije voziti. Osim što postoji mogućnosti proklizavanja kod kočenja, postoji mogućnost nalijetanja na lok
vu. Isto tako, vidljivost je smanjena. Što se tiče razmaka...bez obzira na uvjete na cesti, ako ostaviš razmak ulijeće netko kome se žuri. Generalno, obično su krivci ovi kojima je 'normalno' da voze 60-70 km/h kao tebi, a ne ovi koji su sporiji.
Prikaži još ↓
ka
kažemja
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Pizdindim, kaj tu glumiš s nekom Njemačkom. Vozim 32 godine , nikad nisam imao udes. Samo malo zdravog razuma ti kaže da je zaustavni put na mokrom dulji. , č
ak i kad su gume nove a kamoli ćelave. Ako je zaustavni put veći normalno da ćeš držati veći razmak od auta ispred sebe. Onda dođu pametnjakovići poput tebe i ulete mi ispred , onda ja moram naglo kočiti i eto ti lančanog sudara. Ali takvi kao ti nemaju kapaciteta da to shvate . Uzalud priča.
Prikaži još ↓
De
Dennyy
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
kažemja - ako ti nisi u stanju po kiši voziti 60 km/h bez da se osjećaš ugroženo, onda nisi u stanju tom brzinom voziti i po suhom.. jbt., pa Bolt u sprintu dos
tiže brzinu od 46 km/h.. vi kada pričati o brzinama od 60 km/h, kao da pričamo o brzinama od 200 km/h, takvu dramu radite
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Dosta ljudi nezna vozit u Zagrebu i to je realnost , vozio sam u Dortmundu i opcenito zbog posla sam putovao dosta autom oko cijelog westfalena gdje u krugu od
100km imas 10 milijuna automobila na cesti , uglavnom je 300 dana godisnje tamo vrijeme uzasno , stalno tmurno , kisa , magla , vjetar jaki pa ljudi voze kako treba , tamo se nije znala razlika kad je suho il kad je kisa neka , uvijek sam prakticki u isto vrijeme svugdje stigo . U Zagrebu se namoci cesta malo zastoji , a nedaj Boze kad je spica u 4 , putujes relaciju od 10 km sat i pol .
Prikaži još ↓
ka
kažemja
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Denny, nije se problem voziti po kiši 60. Pitanje je da li ćeš se uspijeti sigurno zaustaviti ako ti netko naglo prikoči. Pa dijeca u osnovnoj školi znaju da j
e po mokrom zaustavni put dulji. Znaći da se ne možeš voziti kao po suhom. Ne kužim kaj je to atomska fizika da nekima od vas to ne ide u glavu?Ako je netko od vas slučajno išao u auto školu jedno od prvih stvari koje se uči je da se kod mokrih kolnika , pogotovo u početku kad je još i mastan , treba brzinu smanjiti na pola . No, to će raditi ljudi koji nešto imaju u glavi a ovi drugi izigravaju neke opake tipove i ubijaju sebe i druge.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .