Obavijesti
komentari
Odgovori na komentar Vidi članak
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Dk
Cim kisa padne odmah 30% njih vozi 40 umjesto 60-70 i nastana nepotreba guzva , ne razumijem zasto ne mozes vozit brze kada je kisa , samo se napravi veci razmak i gotovo .
ka
Zbog ovakvih kao ti i nastaju gužve. Da si išao u auto školu i da barem malo imaš znanja o trenju , gumama i skliskoj cesti ne bi napisao ovakve nebuloze.
pi
kažemja upravo ovakvi kao ti rade gužvu i vrlo vjerojatno spadaš među minimalno 20 % vozača u Zagrebu koji u Njemačkoj nikada ne bi dobili vozačku dozvolu. sve Prikaži još ↓
De
zecipas - u tom grmu leži zec.. to je upravo problem, ljudi štede pare na gumama, kupuju kineske pizdarije od guma i onda kada je malo hladnije i padne kiša, gu Prikaži još ↓
Dk
Dennyy- potpuno se slažem sa tvojim komentarom. Pogotovo sa onim zadnjim dijelom gdje pišeš kako, radi malo kišice ni pet metara nemogu pjehaka. Baš mi se to da Prikaži još ↓
De
Nedavno pala kiša isto, bilo već predvečer, oko pola 8, trebam s jednog kraja grada na drugi.. u to doba obično je slab promet.. kiša pala, auta kao u 3 popodne Prikaži još ↓
ryba
"Prilagoditi način vožnje uvjetima na cesti" znači i sporije voziti. Osim što postoji mogućnosti proklizavanja kod kočenja, postoji mogućnost nalijetanja na lok Prikaži još ↓
ka
Pizdindim, kaj tu glumiš s nekom Njemačkom. Vozim 32 godine , nikad nisam imao udes. Samo malo zdravog razuma ti kaže da je zaustavni put na mokrom dulji. , č Prikaži još ↓
De
kažemja - ako ti nisi u stanju po kiši voziti 60 km/h bez da se osjećaš ugroženo, onda nisi u stanju tom brzinom voziti i po suhom.. jbt., pa Bolt u sprintu dos Prikaži još ↓
Dk
Dosta ljudi nezna vozit u Zagrebu i to je realnost , vozio sam u Dortmundu i opcenito zbog posla sam putovao dosta autom oko cijelog westfalena gdje u krugu od Prikaži još ↓
ka
Denny, nije se problem voziti po kiši 60. Pitanje je da li ćeš se uspijeti sigurno zaustaviti ako ti netko naglo prikoči. Pa dijeca u osnovnoj školi znaju da j Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .