Nije zbog kise, guma nit auta. Vec zbog nesposobnih, neukih, vozaca koji ne znaju kulturu voznje tako receno. Ne razumiju pravila ili ih nit ne poznaju. Pa kakvih se sve pacijenata nagledam svaki dan. To nije culo za retrovizore nit pokazivace smjera. Samo skrenu pa sta bude. Prometne znakove ne znaju citat, glavne ceste ne razumiju. Ukljucivanje u promet, iskljucivanje iz prometa, pravilno zaustavljanje vozila u slucaju kvara, oznacivanje prometne nesrece ili kvara. Nula bodova. Traku za ubrzavanje/ukljucivanje(iliti ono na autoputu kad izlazis iz benzinske, STA NIJE ZAUSTAVNA TRAKA) nisu jos otkrili.. Jok stane na izlazu iz benzinske i tamo nacekava da se ukljuci sa 10kmh.Ili kad prije benzinske ima 50km zaustavne trake u slucaju kvara a oni iz nekog razloga odluce bas stat na ulaz za benzinsku, upali sva cetri i boli ga uho..
Pa nepropisno zaustavljane u zavoju ili neposredno nakon zavoja.. bez oznaka.. i to je samo pocetak liste..
Turdz
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Joj e. A kad se naguze na raskrizju, na semaforu a vidi se iz aviona da nece proc i da ce zablokirat raskrizje... Polio bi ih benzinom...
Mo
Moby
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
To su sve ovi dotepenci...a takvih je nažalost 70% Zagreba. Polagali su vozačku u svome selu koje ima dva križanja a sa semaforom su se prvi put susreli baš ovd
je u Zg.
Prikaži još ↓
ryba
2.2.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Meni je teško procijeniti koliko ne znaju voziti, a koliko su u stvari bezobrazni...inače se slažem sa svime napisanim ;-)
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .