anoreksija nije bolest. ako ti nećeš jesti nemate te tko siliti, a ako si toliko glup da se izgladnjuješ do te mjere da ti organizam više ne može podnjeti hranu, onda niti ne zaslužuješ empatiju.
Srcana
3.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Po tvome onda ni ovisnost nije bolest? Po cemu alkoholicar ili narkoman zasluzuju empatiju i lijecenje, a oboljeli od anoreksije ili bulimije ne?
se
seaman
3.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Srčana.. ne zaslužuju ni oni i amen
be
beiv
3.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Narkomani i alkoholičari budu dva ili tri tjedna u bolnici i nakon toga van. Ako imaju jaku volju idu u komune ili klubove liječenih alkoholičara ali to ne plać
a država.
Prikaži još ↓
Ko
Korni_
3.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
@toma789 , ne dao Bog da ti netko u obitelji bude tako "glup" ni da proživiš takvu strahotu.
mp
mučki_provokator
3.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Anoreksija je psihički poremećaj i da bolest je.
𝓝𝓽
𝓝𝓲𝓷𝓪 𝓽𝓱𝓮 𝓑𝓪𝓭𝓪𝓼𝓼
3.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Toma, tebi i ekipici istosljenika - susramlje.
Srcana
3.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
beiv nitko se nije za 2 tjedna izlijecio od alkohola. Nitko.
Jo
JoMa1212
3.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
@mučki_provokator pa onda nek ih smjeste u ludaru i hrane na silu.
mp
mučki_provokator
3.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije svaki psihički poremećaj za ludaru. Da je tak pol političara bi bilo tam.
be
beiv
3.1.2024.
Uređivanje komentaraOdustani
A nitko nije ležao u bolnici do izlječenja od droge ili alkohola.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .