Želio bih samo komentirati da je vrhunski sport danas postao bolest. Sjetite se samo Janice, Ivice, Sandre, rukometašica, nogometaša,... Do 30 ako nemaju barem 5 operacija, ne valja im posao. Sport kao takav je pomalo izgubio svoj izvorni smisao.
iz
izzy023
13.9.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
Roditelji su unijeli bolest u sport. Preko svoje djece liječe neke svoje frustracije,. Koje je dijete zaslužilo toliko boli i patnje.
Mishokovach
13.9.2016.
Uređivanje komentaraOdustani
profi sport tj. moderno gladijatorstvo je guranje tijela do krajnjih granica, naravno da nije zdrav i da loše utjeće na zdravlje čovjeka
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .