Nemoj zaboravit da su i portugalci iograli bez 8 svojih standarnih.
b1
bance_10
7.9.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Nemoj zaboravit da je pola ovih igraca i bolje od tih standardnih nego samo nisu dovoljno iskusni izuzev ronalda koji je nositelj ekipe.
me
mestar
7.9.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Sto je s nasim igracima iz omladinskog pogona koji kupi svu nadarenu djecu pa od njih napravi prosjecne igrace. Tako se u portugalu ne radi, oni kad uzmu talent
irano djete oni ga ne sputavaju u kreativnosti tako dobiju toliko tih fantazista dok kod nas je isti trening za djecu i prvu ekipu. Z a mlade uzraste do 12 trebju bit dobri treneri koji puste djecu da budu djeca i sami kreiraju svoj stil, poslije dvanaeste do sesnaeste to pomalo brusit i ucit kako tu kreativnost ugradit podredit na terenu za ekipu po programu kluba kakvu taktiku i sistem igraju svi njihovi uzrasti i seniorske ekipe, Tako isto u reprezentativnim selekcijama treba bit program po kojem ce se radit tako kad netko dode iz omladinskog pogona ne dobije sok pa propadne jer je to neki drugi svijet za koji o nije pripremljen. Zato propadne toliki broj te talentirane djece sve su to solidni igraci, ali bez slobode i kreativnosti ostali su samo sabloni sto nasi treneri vole uvijek naglasit. To bi sve vidi na utakmici s portugalom da se razumis u nogometnu igru i ne gledas utakmice samo kao navijac, citas placene oglase na portalima ili slusas na tv gdje ntko ne smije rec onako kako jest uz to ije popularno jer ce ga odmah proglasit mrzitelj kluba i svega Hrvatskoga. Dugacak je red iza svakog tog igraca tih koji se hoce namirit i zaradit.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .