Bolje imati demenciju, nego Parkinsona. Tj. bolje da popijes gemist i zaboravis da si ga popio, nego da ga razlijes.
nn
nnjmkd
17.9.2025.
Uređivanje komentaraOdustani
Upravo sam tu rečenicu neki dan izgovorila. Zbog parkinsa su svi nesretni, i oboljeli i obitelj, kod demencije oboljela osoba živi u svom svijetu, obitelj dolaz
i ili ne dolazi, oboljelom je svejedno. 24-satna briga i njega je potrebna i jednima i drugima. Dohranila sam svoje dvije dementne bake, a radim u domu za stare i nemoćne, tako da znam o čemu govorim.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .