Istina pod izlikom antifašističke borbe ti su Srbi ubijali većinski narod Hrvate kao i 91.
f4
fantom 48
12:54
Uređivanje komentaraOdustani
Ako tragaš za istinom onda budi pošten i iskren. Da, bilo je i toga ali prvenstveno su se sankcionirali neprijatelji režima. To nije ništa čudno , to se radi i
danas. Zar to ne čini i HDZ samo civiliziranijim metodama. No činjenica je da je bilo (onda i 91 i danas) puno lojalnih građana srpske nacionalnosti koji su se borili za svoj dom i za Hrvatsku i zaslužuju poštovanje i danas i 45-te.
Prikaži još ↓
ma
masterofdizaster
13:19
Uređivanje komentaraOdustani
A misliš da smo mi Hrvati sjedili i gledali to?
cr
crna riba
13:23
Uređivanje komentaraOdustani
baš si "fantom" kad baljezgaš ! Da ste se vi dugli i rekli svojima "ne želimo rat" rata nebi bilo, ali vi ste čekali kako će završiti. A drugo, da bila su 2 pra
voslavca u mojoj jedinici a znaš zašto...jer je bila veća vojn. plaća nego u nekim firmama. I dan danas nemate mira i provocirate !
Prikaži još ↓
f4
fantom 48
14:36
Uređivanje komentaraOdustani
"Da ste se digli i rekli svojima" A koji su to moji? Dakle svi koji nemaju spaljeni mozak i razmišljaju zdravo su oni drugi? Tebi treba stručna pomoć.
BR
Boban Ranko
14:39
Uređivanje komentaraOdustani
fantom, netriba mi strucna pomoc vec kondom da ti nenapravim brata i sestrica
Pozuri donit one cekaju spremne u sobi
f4
fantom 48
14:43
Uređivanje komentaraOdustani
Boban upravo si pokazao da nemaš niti malo pristojnosti te ti fali kućni odgoj. I nikad,ali nikad ne prijeti nekome nepoznatom, dobronamjeran savjet.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .