Obavijesti
BOGATA KOLEKCIJA Ćiro Blažević: Imam više od 100 satova, a WTI su najbolji
Komentari 27
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

-ʞǝbǝɾ-
Daj Ćiro ne sramoti se nije ti to potrebno.
popit ću ti krv
ok daj meni jedan svoj a ovi WTF ja ću tebi dat:)
ko
Prodaj na dražbi tih 99 za humanitarne svrhe, jedan ti je dovoljan.
winston5
I tu reklamu je odradil gratis,ahaha
stric Bedanec
Niti jednog nisi ti kupio.
al
imam jedan ručni sat i dosta mi je...
Dk
imam i ja više od 100 problema pa se povlačim po novinama radi toga
šk
uvik malo.spakiraj sve i uskoro nosi sa sobom u raj.
Crozag
Možda je u prošlom životu bio stonoga ?
Dk
Ćiro !!!!!, poznam jednog skromnog čovjeka koji ima samo jedan običan sat od 200 kuna, ne nosi Boss odijela , vozi se u automobilu donja srednja klasa, stanuje Prikaži još ↓
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .