Ćiro !!!!!, poznam jednog skromnog čovjeka koji ima samo jedan običan sat od 200 kuna, ne nosi Boss odijela , vozi se u automobilu donja srednja klasa, stanuje u stanu od 40 kvadrata jer veći nije mogao uzeti na kredit u švicarcima kojeg više ne može odplaćivati pa se boji sudske ovrhe i dalje da ne nabrajam. Ali zato znaš Ćiro što on ima a ti to nikada nećeš moći imati ni kupiti ???. Dečko ima 30 godina, potpuno je zdrav za razliku od tebe, završio je prestižni tehnički studij i smiješi mu se mogućnost znanstvene karijere ,a ti ćeš Ćiro u to vrijeme trenirati NK Gradska groblja !!. Još nešto ??, sve te svoje silne eure nećeš moći ponijeti sa sobom nakon potpisivanja ugovora sa NK Gradska groblja, i kojeg ćeš po prvi put morati odraditi do kraja a ne kukavički zbrisati. E pa sretno Ćiro s novim klubom !!...
šk
škver
16.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
ma bravo.bravo.konacno neko i o malom(velikom)postenom coviku.hvala ti!
St
StjepanFilipović
16.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
čemu ova hrpa budalaštine, daj mi reci? šta je on tebi kriv što je uspio zaraditi lovu u životu? ti živi svoj život, pusti njega da živi svoj. uzmi u životu ono
što misliš da ti treba, ostavi druge na miru. komentar ti je vrlo glup I nasilan. I nemoj si predmnijevati-uopće nije skroman, nego samohvalan
Prikaži još ↓
gh
gh0strid3r
16.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
Poštovani, Vaš komentar prekršio je pravilo broj 8 naših pravila komentiranja. Za ovaj prekršaj sankcija je lakša opomena. Trenutno imate 1 laku opomenu i 0 tež
ih opomena u posljednjih tjedan dana. Ako sakupite tri, vaš korisnički račun bit će privremeno blokiran.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
16.6.2015.
Uređivanje komentaraOdustani
ghOstrid vidim da ti puno toga nije jasno i odmah krećeš džonom. Ćiro je zadnjih 20 godina promijenio 17 klubova i nacionalnih reprezentacija, niti jedan ugovo
r nije odradio do kraja već nakon 4 do 6 mjeseci smišlja kako pobjeći jer novce je dobio i njemu se više ne radi. Uvijek koristi isti lopovski stil ponašanja tako da optuži čelništvo kluba za neuspjeh i loše uvjete rada i jednostavno pobjegne. Gotovo svi klubovi koje je preuzeo trenirati završe u nižem rangu natjecanja a ljigavca ni najmanje ne peče savijest.Koliko je njemu stalo do uspjeha kluba vidi se po tome što uopće nije bio u stanju zapamtiti imena igrača već ih je dozivao prema vanjskom izgledu. Dok je bio u NK Zagrebu koji je nakon njega završio u 2 HNL natjecanju još se danas sprdaju kako je Ćiro zvao igrače "ej ti žuti " i slično. Danas kada 2/3 stanovništva teško preživljava ovaj bahati lakomi starac dodvorničkog ponašanja priča o satovima od kojih svaki vrijedi od 20 do 50 tisuća eura .Tu je svaki komentar suvišan !!..
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .