Hvala Vam na zeljama za dobrom turistickom sezonom, stavljate udarni clanak o dogadaju iz 2023. godine
OnajPraviJa
13:01
Uređivanje komentaraOdustani
U interesu su domaći turisti, a ne strani zbog kojih dižu cijene i domaći si ne mogu priuštit obalu više.
9A
9A
13:06
Uređivanje komentaraOdustani
@malcom217 - Daj nam objasni, kako će sada po tebi propasti turistička sezona? Jesi ti ikad putova svijetom?
De
Dunning-Krugerov efekt
13:07
Uređivanje komentaraOdustani
Nisu se plasirali na mundijalu pa su jalni.
df
dfthi
15:00
Uređivanje komentaraOdustani
srpski portal, nikad nicem Hrvatskom ovaj portal nije zelio dobro, kupili su TELEMACH, kupili su 24 SATA, jedva cekaju vijesti stare 4 godine
ma
masterofdizaster
15:07
Uređivanje komentaraOdustani
Prosrpski portal sabotira hrvatski turizam.
BL Devin
15:59
Uređivanje komentaraOdustani
Ekskluzivno iz baze Telemacha i 24sata: Specijalna operacija 'Rogoznica 2023/2026'. Plan je bio poslati morskog psa u Savu, Sutlu ili Krapinčicu, ali je navigac
ija zakazala pa je završio u moru. Strašan pokušaj sabotaže od strane ekipe koja pati za Amerikom! Šteta što im je oružje bezopasno – nula ljudskih žrtava u ovom stoljeću, ako izuzmemo ranjenog Slovenca kojem su valjda htjeli naplatiti i pretplatu, dok se istovremeno na rijekama i jezerima na kontinentu utopilo oko 1500 ljudi,...............
Prikaži još ↓
BL Devin
16:01
Uređivanje komentaraOdustani
....Usput,,vlasnici 24 sata i telemacha? 24 sata - su u 100% austrijskom vlasništvu. Vlasnik je poznata medijska kuća Styria Media Group sa sjedištem u Grazu
(isti oni koji drže i Večernji list, Poslovni dnevnik itd.). Dakle, nikakvi Srbi, nikakav Beograd – čisti austrijski kapital koji u Hrvatskoj posluje desetljećima......Telemach -
Telemach Hrvatska je dio United Grupe (United Group), velike telekomunikacijske i medijske kompanije (kod nas drže još i Novu TV te N1). Tu dolazi do zabune:
Glavni šef i osnivač United Grupe je srpski poduzetnik Dragan Šolak, ALI
on već godinama nije većinski vlasnik. Većinski vlasnik (vlasnik kontrolnog paketa dionica) je BC Partners, golema međunarodna investicijska kompanija sa sjedištem u Londonu.
Sama tvrtka United Group registrirana je u Nizozemskoj.
on već godinama nije većinski vlasnik. Većinski vlasnik (vlasnik kontrolnog paketa dionica) je BC Partners, golema međunarodna investicijska kompanija sa sjedištem u Londonu.
Sama tvrtka United Group registrirana je u Nizozemskoj.
Ukratko: 24sata su Austrijanci, a Telemachom upravljaju Britanci i Nizozemci, iako je firmu osnovao čovjek iz Srbije. Ali ekipi u komentarima je najlakše za sve okriviti "regionalnu sabotažu" i urotu protiv turizma.
Prikaži još ↓
OnajPraviJa
16:09
Uređivanje komentaraOdustani
Kome je u interesu da je Hrvatska turistička destinacija? Nama nije.
fu
fuentes
16:10
Uređivanje komentaraOdustani
E moj čovjek ti su u stanju dat g... za dobar članak
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .