Viral

Komentari 5

'Puls mi je inače normalan. Ovo je bilo na penalima s Brazilom. Sjedio sam. A kao da sprintam!'

Vatreni su uspjeli preskočiti možda i najveću prepreku na putu do finala Svjetskog prvenstva u Katru

Kad me sad nije srce strefilo, neće nikad, ispričao nam je jedan hrvatski navijač.

Vatreni su u nevjerojatno uzbudljivoj završnici po treći put u povijesti plasirali se u polufinale Svjetskog prvenstva, ovog puta boljim izvođenjem jedanaesteraca protiv Brazila.

POGLEDAJTE VIDEO: Vatreni slave prolazak

Ludnica na večeri 'vatrenih': Reprezentativci se popeli na stolice i zapjevali 'Lijepa li si' 02:11

Poveli su južnoamerikanci golom u 106. minuti, a Hrvatska je izjednačila golom Brune Petkovića u 117. minuti. Navijač, koji je htio ostati anoniman, poslao nam je slike iz aplikacije za mjerenje pulsa gdje se jasno vidi kako utakmica nije za one slabijeg srca.

Imam normalan puls, vidite da je oko 15 sati bio 81 otkucaj u minuti - govori nam navijač i pokazuje prstom po zaslonu mobitela.

Kad je utakmica počela u 16, puls je skočio kao da sam potrčao, nastavlja on kroz smijeh.

Tijekom cijele utakmice puls je bio povišen, ali kad su počeli jedanaesterci, počela je najveća napetost.

POGLEDAJTE VIDEO: Slavlje po Hrvatskoj

Slavonski Brod: Veliko slavlje nakon utakmice na ulicama grada i uz koncert Šajete. 07:02

Hrvatski pucači bili precizni (Vlašić, Majer, Modrić i Oršić), Livaković je obranio Rodrygu, dok je Marquinhos pogodio vratnicu. I Vatreni su osigurali svoje mjesto u polufinalu.

- Vidi ovaj raspon. To znači da se puls ubrzavao i smirivao kako su išle serije penala. Nevjerojatno. Neopisiv osjećaj, završava naš razgovor ovaj navijač koji kaže da će pratiti i utakmicu protiv Argentine i poručuje: