hvala ti Bože da je Dalmacija počela otvarat oči...nadam se da je počeo kraj onih koji su dizali transparente "da Bog da izgubili sve"...i da lagano postaje ljudima jasno da je največe zlo Hajduka, upravo ta famozna udruga....
Bili_Vukovarac
17.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Sve izgubili daboga, prćijo iz rusanove
Dk
Deaktivirani korisnik
17.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Bili vukovarac ajde ti "grobaru" malo istočnije pa bodri i tuci se sa svojom"braćom" na stadionu. Mora da si neki mali miš sa dvije dlake na "čuni" pa ti je oči
to sve popularniji među mladima osvježivač zraka dotukao i ono malo mozga što ti je ostalo. Ako je imao šta dotući
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .