hvala ti Bože da je Dalmacija počela otvarat oči...nadam se da je počeo kraj onih koji su dizali transparente "da Bog da izgubili sve"...i da lagano postaje lju
dima jasno da je največe zlo Hajduka, upravo ta famozna udruga....
Prikaži još ↓
PLAVA_LJUBLJANA
17.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Godinama pratim hrvatske portale. Čudio sam se negativnostima sa kojima su novinari bombardirali Dinamo i na kraju sasvim otjerali skoro svu publiku iz maksimir
a.
A na drugoj strani svi ti novinari su uzdignuli atmosferu na Poljudu ko da ima Hajduk uvjek razprodan stadion.
Sada se nama publika polako vrača a u Hajduku nek se zahvale novinarima koji su jih godinama bodrili da je jedini krivac za rezultate MAMIĆ, HNS, SUCI, UEFA I UROTE ČETVRTOG RAICHA.
Prikaži još ↓
me
mestar123
16.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Najgore sta se moglo dogodit hajduku je ta udruga!! Godinama hajduk krivi sve osim sebe za neuspjehe, a sad je vecina gradana splita svatila da je problem u klu
bu, da je tu nesto trulo.. Bit ces opet Hajduk!
Prikaži još ↓
bb
bbbdado
16.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Hrvoje , bojim se da se uzalud trudiš . "NašHajduk" je skup uhljeba koji misle na svoju promociju i rade samo štetu Hajduku. Sve razjurit i primit se ozbiljnog
posla , a ne da ih vodi ulica
Prikaži još ↓
Stanimo.na.loptu.
17.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Prvo Štimac, sad Vejić a sljedeć Bilić, Tudor, Srna, Strinić, Mornar, Rapaić.... Vratite nam Hajduk!
Exterminator
16.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Nego recite vi nama dragi hajdukovci gdje je nestao legenda I glasnogovornik Torcide Biba - Dus ? Jel mu konačno dosta šta je dobio po ušima pa je malo utihnuo
:-)))
Prikaži još ↓
qw
qwesd
16.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Hahaha koja uličarska prcija Ala gusta
Dk
Deaktivirani korisnik
17.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Apsolutno mu je svaka rijec na mjestu! Uvijek su rezultati mjerilo rada! Trenere tjerate svaka tri mjeseca zbog losih rezultata iako uvjeti u kojima rade ne doz
voljavaju bolje, a kad se udruzi NH kaze vodite 7 godina klub a rezultati su katastrofa, onda se odmah mijenja tema i prebacuje na repku, Mamica i sl. Rezultati su prolazni, ali najgore od svega sto ste od institucije kao sto je Hajduk napravili svoju prciju koja reprezentaciji svoje zemlje ne cestita povijesni uspjeh? Vi niste Hajduk! Vama je mjesto u zatvoru i na ulici kojom se toliko i hvalite! Ulozili ste u Hajduk 0 kn, a isisali ste mu dusu!
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
17.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Nisam ni znao da novac od članarina ne ide Hajduku nego udruzi Naš Hajduk. I oni još s tim otkzpljuju dionice? Ako jevto istina riječ je o teškom kaznenom djelu
. Ali kako je Hajduk miljenik svake vlasti čisto sumnjam da će USKOK bilo što poduzeti.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
17.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Klošari bi upravljali klubom,a toliko se kazni Hajduk naplaćao zbog njih,a oni ga kakti vole ,žive za njega...,moš mislit
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .