Hrvoje , bojim se da se uzalud trudiš . "NašHajduk" je skup uhljeba koji misle na svoju promociju i rade samo štetu Hajduku. Sve razjurit i primit se ozbiljnog posla , a ne da ih vodi ulica
Po
Povraćotina
17.12.2018.
Uređivanje komentaraOdustani
Ti se drogiraš? Prije Nh hajduk je od članarina imao 7 tisuća kuna godišnje. Sad ima 3,5 milijuna kuna. Prije NH hajduk je imao 127 milijuna kuna dugova. Danas
dugova više nema
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .