Obavijesti

Lifestyle

Komentari 110

Zvijezde sa i bez šminke: Jesu li ljepše prirodne? Provjerite...

Mnoge od ovih zvijezda nisu ljubiteljice šminke i na svojim društvenim profilima često ne nose ni trunku makeupa. Pogledajte kako izgledaju bez i sa šminkom

VIDEO

Na lijepom čovjeku sve lijepo stoji, glasi stara poslovica, a šminka lijepe žene obično još uljepša. No katkad ih prečesto gledamo pod teretom pudera, rumenila, sjenila, highlightera i svega ostalog.

Ponekad nas priroda podsjeti da ne trebamo bježati od sebe kakvi jesmo i da se trebamo takvima prihvatiti.

Ovih 10 poznatih žena vole kako izgledaju bez šminke i bez trunke srama dijele svoje fotografije. Pogledajte:

Gwen Stefani bez šminke: 

Igre na sreću mogu izazvati ovisnost. 18+.
 

One more day of vaca and I'm all yours #thisiswhatthetruthfeelsliketour2016 #omg #eeeekkkkkk Gx

Fotografiju objavljuje Gwen Stefani (@gwenstefani)

Sa šminkom:
 

 

Hi!! #usedtoloveyou #9 on iTunes omg!!! @nbcthevoice getting ready 💘 #lovu gx

Fotografiju objavljuje Gwen Stefani (@gwenstefani)

Miley Cyrus bez i sa šminkom: 
 

 

💖 when it starts getting cold means it's getting closer to my bday 💖

Fotografiju objavljuje Miley Cyrus (@mileycyrus)

2015 MTV Video Music Awards


Jennifer Lopez bez šminke:

 

#loveisloveisloveisloveisloveislove #LoveMaketheWorldGoRound. #JLin

Fotografiju objavljuje Jennifer Lopez (@jlo)

Sa šminkom:
 

 

Fotografiju objavljuje Jennifer Lopez (@jlo)

Adele bez i sa šminkom: 

 

Austin, TX / Nov 6

Fotografija koju objavljuje @adele

 

Fotografija koju objavljuje @adele

 

Voting jacket. ✔️

Fotografiju objavljuje Olivia Wilde (@oliviawilde)

 

#FENTY 🕷<--- (my rasta emoji)

Fotografiju objavljuje badgalriri (@badgalriri)

 

A little sun before heading to Mexico lindooooo today !!! ✈️are u packed @reesewitherspoon

Fotografiju objavljuje Sofia Vergara (@sofiavergara)

 

So Very Sofia❤️❤️❤️@AvonInsider Thanks to everyone that came today!!!

Fotografiju objavljuje Sofia Vergara (@sofiavergara)

 

😘

Fotografiju objavljuje Katie Holmes (@katieholmes212)

 

Monday Muse 🌸🍃 #KatieHolmes #Photoshoot #Model #Mondaymuse #Anntaylor #Gorgeous #Actress #Stunning #Perfect

Fotografiju objavljuje Katie holmes 💎 (@katieholmes_fans)

 

First day at 50. Thank you for all of the birthday wishes yesterday! 💋•

Fotografiju objavljuje Cindy Crawford (@cindycrawford)

 

Ready for the opening ceremony of @breathlessresorts #breathlessrivieracancun 🌴🌞

Fotografiju objavljuje Adriana Lima (@adrianalima)

Sve što je bitno, na dohvat ruke
Skini aplikaciju za najbolje iskustvo portala. Čitaj, komentiraj i budi uvijek u toku s najnovijim vijestima.

Komentari 110