Eto, čovjek dodje na more, okupa se sav sretan da sebi može to priuštiti i..... ode iza duge. Šteta! Ali, ljudi čovjek je u poznijoj dobi, ići na plažu i kupat
i se u 13 sati kad je najveća vrućina..... to je zaista tjelesno teško izdržati i puno mlađim ljudima od njega. Možda je bio rizičan pacijent, pod terapijom.... eto..... Sudbina.
Prikaži još ↓
Demetra 💙
25.6.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Pa kud na plažu u 2 popodne i još u tim godinama!
LG
Let's Go
25.6.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Kada je korona u pitanju godine nisu važne a ovdje u naslovu piše da je u godinama kada si sretan ako se probudiš... 🤭
.c.r.o.a.t.
25.6.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ne shavacaju ljudi da ovo vrijeme nije normalno vrijeme...
Za
Zane.
25.6.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije bio spreman za more
Ekscem
25.6.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Nije dočekao pobjedu Ukrajine.
Ma
Madalean
25.6.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Sjetim se scene iz Malog mista i razgovora Luigija I Bepine. Ovako je nekako otprilike išao razgovor:Bepina: Ajme, sad će se njegova žena i kći same bidne vrat
it kući. .Luigi: Ma neće, kupit će crne kupaće i oštar ovdi u hotelu, pa sve je plaćeno, šteta to pustit. Bepina: Ajme Luiđi sutra će ga bidnoga mrtvog vratit. Luiđi: Ma kakvi vratit, sahrani' će ga ovdi na našem groblju, da ne troše za put.
Prikaži još ↓
Fasijina guja
25.6.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Iznenada, usred bijela dana, kada ti je sjena dok stojiš na suncu duljine jedva pola metra, pa malo u more da se rashladiš sa 70 i kusur godina.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .