Eto, čovjek dodje na more, okupa se sav sretan da sebi može to priuštiti i..... ode iza duge. Šteta! Ali, ljudi čovjek je u poznijoj dobi, ići na plažu i kupati se u 13 sati kad je najveća vrućina..... to je zaista tjelesno teško izdržati i puno mlađim ljudima od njega. Možda je bio rizičan pacijent, pod terapijom.... eto..... Sudbina.
Tko sere 19
25.6.2022.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako si rođen na moru i tako svaki dan neće ti bit ništa.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .