Treba samo umrijeti jednog dana, drugo je sve relativno.
Dk
Deaktivirani korisnik
9.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
U čitavoj Europi dva put cijepili i do 80% odraslog stanovništva a karta tamo crvena da ne može crvenije, idući korak je crno. I sad dve runde cijepljenja nisu
imale apsolutno nikakvog efekta pa sad treba još jedna. Einstein je rekao da je luđak onaj šta ponavlj istu radnju i očekuje drugačiji rezultat!
Prikaži još ↓
ko
koronko6val
9.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Neke zemlje uvode promjene u zakonu kako bi otežale ili onemogućile prosvjede!? Ako i oni najflegmatičniji do sada nisu razmišljali o svojoj i budućnosti svoje
djece, sada je krajnje vrijeme..
Prikaži još ↓
Ma
MarioMarca
10.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Sad kad budu gotovi s odraslim prelaze na dijecu od 5 godina kad necete da se bunite pa vide da mogu da Omrikon nemas nikake simptome ali cijepise s 3 doze ali
najvjerovatnije i 4 dozu i 5 i 6 i docjepljivane svake godine
Prikaži još ↓
mo
možetemi
10.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
I do kada tako?
odjebausmikimaus
10.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Kad izlazi Milka čokolada sa buckurisem😁
Dk
Deaktivirani korisnik
11.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Primio sam je,za druge me briga. Sam sam sebi na prvom mjestu...
kr
krkios
10.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
A glupi teoretičari zavjere govorili da če biti pikanje svakih 6mj
Ive mala
10.12.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Nova studija koju će objaviti za koji dan će sigurno pisat treba sve tri doze odjednom, u dvije ruke, bedru i mirni ste do nove studije.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .