Ma kakvi dogovori dogovor je da kedan od dvojice mora nestat .
Tko s kim da dogovara Bibi nepodnosi Iran a Iranci mrze Izrael tako da ova gluma o dogovorima je
samo paravan dok neprodje mundial,poslije toga ce se srusit sodoma i gomora na Iran i Hezbolah .
Prikaži još ↓
TECHN0 VIKING
14.6.2026.
Uređivanje komentaraOdustani
Može Iran baljezgati ovako i praviti se važan,, ali neće mu proći da sačuva svoj teroristički ogranak Hezbollah u Libanonu i ugrožava Izrael tj. uništiti Izra
el.. Izrael samo šuti i odrađuje dok se Iranci šepure svaki dan po Tv i mrežama pokazujući pobjedu... Hezbollah , TJ iranska teroristička frakcija i sami Iran će dobiti veliki šamar u Libanonu. Tek im se sprema , vojska, tajne službe i sve ostalo u Libanonu , dolaze do daha, prelaze u fazu akcije, što do sada nisu mogli jer su bili premreženi sa iranskim agentima.... I slabi... Sada ih naoružavaju sve više, čiste te iranske agente,, stvaraju posebnu jedinicu unutar libanonske vojske za borbu protiv Hezbollaha... Na kraju će ih razoružati i postati će obični kriminalci koji će loše završiti. A Iran će izgubiti potpuno tu još jednog svog proxy teroristiu.
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .