Vlada RH u suradnji sa saborom RH moze donijeti bilo kakvu odluku i zakon buduci da su suvrereno tijelo drzave. Isto tako mogu donijeti moratorij s otpisom kama
ta za vrijeme trajanja moratorija. Sto ce onda rezultirati tuzbama banaka koje bi u svim normalnim (citaj suverenim) zemljama pale na Vrhovnom/Ustavnom sudu.
Prikaži još ↓
OJ
Otrovni Jezik
9.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Kao što rekoh nema te krize iz koje banke neće izači još bogatije. Dok je npr. u Mađarskoj država naredila bankama kako će raditi kod nas se država "dogovarala"
i vidimo u čiju korist je dogovor postignut. Niti u korist države niti u korist građana.
Prikaži još ↓
ki
kinez14
9.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Mjere u koroni su rezultirale do sada s 21000 otkaza
maxim m
9.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
nemorem van opisat kako lipo živin od kad san...odheba banke...
Dk
Deaktivirani korisnik
9.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
banke, ratni profiteri
Borna.2
9.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Pitajte Orbana (zli diktator) može li se dovesti banke u red.
Dk
Deaktivirani korisnik
9.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
to naci da kad zavrsi kredit nakon sedam osam godina imat cemo preplacena tri mjeseca kamata....zasto se jednostavno otplata kredita ne produzi za jos tri mjese
ca nakon isteka vrmena na koliko smo dignuli kredit i to je to, ovo je dodatno pljackanje gradjana od strane banke
Prikaži još ↓
KoYon
9.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Lijep bankarski predložak za članak.. nisam nigdje vidio da se spominje vjerojatni pad kamatnih stopa što znači i jeftinije zaduživanje u budućnosti kroz razne
reprograme. A i vaš kreditni stručnjak Peratić sa svojom firmom od 2014-2018 ostvario prihoda malo vise od 1,5 mil kuna od toga dobiti ni 300k 😂 +stručnjak koji savjetuje štednju u kunama i eurima.. teški LOL
Prikaži još ↓
bezosjecajni_gad
9.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Državu i vladu HDZ/SDP boli briga za vas, nitko vam neće pomoći ni banke ni nikakve mjere koje oni govore da su za pomoć građanima, sve dok narod ne izađe na ul
ice i maknu HDZ/SDP i da ova drzava napokon krene od nule
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
9.4.2020.
Uređivanje komentaraOdustani
Kakva je to pomoć ljudima u nevolji, ako se na toj kao pomoći još i zaradi? Naime, u početku vraćanja kredita, rata je skoro cijela za iznos kamate, a samo male
cki dio za otplatu glavnice. Kako rate odmiču, tako se unutar rate kamata smanjuje, a glavnica povećava. Za nekoga u prvim godinama otplate, je to još skoro 3 rate više za platiti ako se je za 3 mjeseca odgoda napravila. Ne razumijem zašto se je ljudima onda govorilo da im je to pomoć? Mislim, kad bi se kamata drugačije obračunavala, a ne po ovoj iz rate i iz Ugovora o kreditu, zašto bi sudužnici išli potpisati novi Ugovor?
Prikaži još ↓
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .