Potpuno je nevjerojatno da netko može tvrditi da je ubijeno 700.000 Srba. I to čavlima, maljem i neznam čime. Pa ti ustaše su morali ubijati Srbe po cijele dane
, a onda ih još...Čekaj stvarno neznam šta s tolikim leševima!? Nevjerojatno idiotska tvrdnja. Dali je taj pisac Srbin bio na nekoj utakmici C. Zvezde gdje se skupilo više od 50000 ljudi. Dali je vidio koja je to msa i da onda samo to krene ubijati, a onda još deset puta veću masu ljudi.
Prikaži još ↓
rumjacks_1
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Mogu shvatiti da je netko izmišljao broj ubijenih u Jasenovcučetrdeset pete ali da netko to tvrdi 2021. !! možda se momak vakcinisao Astrom prije dvije godine 🍺
🍺
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Klasicu visoko obrazovana osoba zna da je Jasenovac izmisljen i da je nemoguce da su Ustase tamo ubile 700 tisuca ljudi. Cudno mi je kakav si ti povjesnicar da
tako nesto mozes izjaviti. U Jasenovcu je likvidiran Hrvatski narod od strane tita i njegovih sumara. Ajmo kopati i za vike vikova rijesiti tu stvar da Hrvati ne nose tudje zlocine na ramenima.
Prikaži još ↓
Dk
Deaktivirani korisnik
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Da sam na njegovom mjestu ja bih se već odavno zapitao, zašto me ne vole? Gdje griješim? Jel moguće da sam samo ja u pravu a milioni drugih nisu? U hrvatskoj ne
ma nacionalizma već samo čežnja tipova poput ovoga za bivšom državom
Prikaži još ↓
JS
JA SAM TAJ
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
U istu su školu išli ranko svastika i ovaj klasić pa se i služe istim metodama.
da
dale73
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Nevalja nikome prijetiti, pa ni neprijatelju Hrvatske koji se je uvukao na katedru povijesti, i kad nema argumenata , dokaza, znanstvenih izvora on ih kao i mno
gi na toj katedri izmišlja, što su neki antiznanstvenici javno obznanili.Da je Hrvatska normalna država tu bi katedru na filozofskom fakultetu u Zagrebu potpuno ukinula i nadripovjesničare poslala na biro.Hrvatski narod ne svojoj voljom plaća propagandiste i neprijatelje koji truju i indoktriniraju mlade ljud komunističkim "istinama", pa tako i izmišljotinama, falsifikatima, lažima o broju žrtava u radnom logoru Jasenovcu.Slični njima su poslali 1953 Njemačkoj za ratnu odštetu pljunuvši cifru 1,7 milijuna.Njemci kao mudri ljudi su to vratili FNRJ-u, zahtjevajući spisak po točnim podacima za svaku žrtvu.SFRJ je 1965 poslala spisak od 580.000. svukupnih žrtava od Triglava do Gevgelije, i taj spisak je vrsta falsifikata, jer su na njemu mnogi bili koji su umirali od tifusa, gladi, i drugih bolesti.
Prikaži još ↓
Čika Zvone
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ako je isto tako kako su istaše ubile 700000 srba onda on vrlo dobro zna da ništa od te prijetnje
pr
prokurator
12.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
to što piše u pismu, do je vrh intelektualnog dometa dimnjačara kojemu je dida udarao čekićem u tom istom jasenovcu.
be
beli1977
13.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Ma ti nisi baš bistar! Povijesničar,a nemaš blage veze o povijesti! Znači sin nekog udbaša! Sram te bilo!!!!
PO
POTPEC
13.5.2021.
Uređivanje komentaraOdustani
Klasniću ko kaže da ta prijeteća pisma nisu poslali tvoji srbi jer si po njihovom mišljenju kaaz manju brojku ubijenih.
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .