Kakvo ukidanje...pusti stoci sitnog zuba slobodan dan, nebitno u ime čega. Lako je tebi, ti se samo šaltaš po strankama.
Cs
Crna stijena
12:58
Uređivanje komentaraOdustani
Lako vucibatini pričati da se ukine praznik, kad on i radnim danom ništa ne radi
mi
miroljub1
12:52
Uređivanje komentaraOdustani
Prvi u Europi digli ustanak protiv fašizma i nacizma , i toga se stidimo .A ovaj sveznaju sve zna , bio tamo taj dan u Brezovici i sve vidio pa s
ada laže ko nitko na svijetu .Takih lagatora i ljigavca nema kao on. A on izigrava ne zna ni sam što , samo da ostane u vlasti i da drobi po TV i portalima .
Prikaži još ↓
ba
barnaby007
12:59
Uređivanje komentaraOdustani
Jako mudo od političara.
bc
bcelija
12:52
Uređivanje komentaraOdustani
Ovoga su svi prokužili i još ide a korito!
ZL
Zauvjek Lidač 1976
12:44
Uređivanje komentaraOdustani
Mislim stvarno,ja bi njegovu stranku ukinula,radni narod crnči iz dana u dan za minimalac,za njihove g..... i sad bi nam još ukinul i to pa daj se pokri po glav
i i šuti,srami se!!!🤪🤪🤪🤪🤪🤪
Prikaži još ↓
kanta
13:27
Uređivanje komentaraOdustani
Taj praznik je osnovan kako bi se distanciralo od NDH. Iz istog razloga je promijenjena zastava i stavljeno prvo polje crveno pa smo rekli da nismo slijednik ND
H nego ZAVNOHA. Ne vjerujem da bi netko iz međunarodne zajednice priznao državu koja vuče podrijetlo od države koja je bila na nacističkoj strani u 2. svjetskom ratu i da to ponosno ističe. Promjene su napravljene kako bi se distanciralo od ideja koje propagira dotični i sad ih on želi ukinuti. Hrvatska je danas međunarodno priznata država i to se neće promijeniti, ali takvo ukidanje praznika dalo bi argumente ekipi s druge strane dunava. zašto sam sebi raditi štetu?
Prikaži još ↓
mi
mišus000
15:07
Uređivanje komentaraOdustani
Zna li ovaj nikogović da nije bilo partizana Hrvati bi bili sa NDH na poraženoj strani !! Četnici bi bili ti koji su branili državu od nacista i fašista po save
zničkim kriterijima !!!! To automatski !! značilo bi povratak kralja Petra na vlast. Ujedno ne bi bilo SR Hrvatske pa niti mogučnost otcjepljenja !!!!! Bitno da laprda a da usput poglefa Ustave Juge do 74 i njega vidio bi razliku da u Ustavu iz 1974 stoji decidirano pravo na otcjepljenje u granicama SR ili SAP-a ! Ta rečenica je ubačena na decidirani inzistiranje Tite. Pametnom dosta ¡!!!!
Prikaži još ↓
so
sofiaber
14:36
Uređivanje komentaraOdustani
Pa da. Postoji li dan antikomunističke borbe ili još moramo trpit ove antikriste?
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .
Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .