Komentari 38

Hrvati opet tresu mrežu: Dva gola Olića, zabio i Mandžukić

8

Gosti su poveli u 15. minuti golom Modestea, a vodstvo su imali sve do 44. minute kada je za Wolfsburg zabio Ivica Olić. Gol za pobjedu Olić je zabio u 48. minuti

Ivica Olić zabio je treće kolo zaredom za Wolfsburg. Nakon što je u prethodna dva kola zabijao Herthi i Bayeru, u 6. kolu hrvatski reprezentativac s dva je gola srušio Hoffenheim. 'Vukovi' su pobijedili 2-1.

Gdje je stao na kraju prvog dijela, Ola je počeo na početku drugog. Ispred braniča Hoffenheima izborio se za loptu i lobom prebacio gostujućeg golmana za, pokazalo se kasnije, pobjedu svoje momčadi.

Olić je igrao do 86. minute kada ga je zamijenio Klose. Za 'vukove' je od 46. minute igrao i Ivan Perišić.

Milan Badelj odigrao je cijelu utakmicu u domaćem porazu HSV-a od Werdera 2-0. Gosti do pobjede stigli golovima Petersena u 32. i 94. minuti.

Borussia ispustila prve bodove

Borussia Dortmund je na gostovanju kod Nürnberga izgubila prva dva boda u novoj sezoni, odigrali su samo 1-1. Gosti su poveli u 38. minuti golom Schmelzera, dok su domaćini izjednačili u 51. minuti golom Nilssona.

Mandžo zabio za Bayern

U posljednjoj utakmici subotnjeg programa Bayern je pobijedio na gostovanju kod Schalkea 4-0, a drugi gol za Bavarce zabio je Mario Mandžukić.

Hrvatski napadač zabio je glavom u 22. minuti nakon ubacivanja Alabe s lijeve strane.

Bayern je poveo samo minutu ranije golom Bastiana Schweinsteigera na asistenciju Arjena Robbena.

U nastavku utakmice Bayern je zabio još dva u gola. U 75. minuti zabio je Ribery, a deset minuta kasnije za 4-0 strijelac je bio Pizarro, koji je tri minute ranije u igru ušao umjesto Mandžukića.