Komentari 171

Mandžo opet zabio 'svojima', Gomezov hat-trick za 6 minuta

6

Bayern je pregazio Wolfsburg u polufinalu njemačkog kupa. Mario Mandžukić zabio je prvi gol. Mario Gomez zabio je hat-trick u šest minuta igre. Bayern je dobio 6-1

Nije imao milosti. Igrala se 17. minuta. Arjen Robben je ubacio, a Mario Mandžukić zabio za 1-0 Bayerna. Bio je to četvrti gol koji je Mandžo zabio svom bivšem klubu. U Wolfsburgu je proveo dvije sezone. Nije slavio gol. Niti jedan od ta četiri koja je zabio.

Bayern je u polufinalu DFB Pokala pobijedio Wolfsburg na Allianz Areni 6-1. Briljirali su Shaqiri i Mario Gomez koji je "utrpao" tri komada u šest minuta igre.

Nakon Mandžinog gola Robben je zabio za 2-0. Diego je potom fantastičnim golom smanjio na 2-1. Pogodio je Brazilac rašlje. Neuer nije imao šanse.

Ali Wolfsburgove nade u čudo brzo je uništio bavarski stroj. Nakon samo pet minuta drugog dijela Bayern je zabio za 3-1. Shaqiri je bio strijelac. Potom je u 77. minuti trener odlučio odmoriti Mandžu koji je izašao uz ovacije Allianz Arene. A Gomez je odlično iskoristio minute. U samo šest minuta - "hat-trick".

Ali priča dana je i čudesni Shaqiri. Poveo je akciju za 1-0, asistirao za 2-0, zabio za 3-0 i asistirao Gomezu za 4-0. Zasigurno najbolja predstava Shaqirija u dresu Bayerna.

Bio je ovo i slavonski derbi u polufinalu DFB Pokala. Mario Mandžukić s jedne strane, Ivica Olić s druge. Mandžo je ponovno bio sjajan u dresu Bayerna, dok je Olić bio potpuno odsječen i nevidljiv. Izašao je u 73. minuti utakmice.

Samo Jancker brži od Gomeza

Mario Gomez zabio je "hat-trick" u samo šest minuta. Samo je Carsten Jancker brže zabio tri gola za Bayern u njemačkom kupu. Janckeru je 1997. godine za to trebalo pet minuta...

Bayern 19. put u finalu kupa

Bayern je pobjedom protiv Wolfsburga ostao u igri za trostruku krunu te izborio 19. finale DFB Pokala. Dosad je bavarski klub čak 15 puta osvojio natjecanje.

DFB Pokal, polufinale:

Bayern - Wolfsburg 6-1 (Mandžukić 17, Robben 35, Shaqiri 50, Gomez 80, 83, 86 / Diego 44)