RASHLADILA SE
FOTO Seksi mama Renata uživa u prazniku i ljetu, mokra u badiću liže sladoled...
Izazovnim videom u kojem u crvenom kupaćem kostimu na plaži liže sladoled Renata Lovrinčević Buljan označila je početak ljeta, njenog omiljenog godišnjeg doba, barem ako je suditi po fotografijama i videima koja objavljuje tijekom vrućih mjeseci.
Barem tako je početak ljeta zamislila mama Renata, a sve je objavila u kratkom videu na svom Instagram profilu. Uz video je objavila i pjesmu Nedovoljno lijep Maje Šuput i Natalie Balmix.
Ljeto je počelo, a kako najbolje to obilježiti nego odlaskom na plažu, lizanjem sladoleda u badiću, na pedalini.
Barem tako je početak ljeta zamislila mama Renata, a sve je objavila u kratkom videu na svom Instagram profilu. Uz video je objavila i pjesmu Nedovoljno lijep Maje Šuput i Natalie Balmix.
"Ovo će biti dobro ljeto, predosjećam. Počelo jučer i već danas praznik", napisala je veselo u opisu objave.
U komentarima su se odmah počeli nizati brojni komplimenti na račun njenog izgleda, ali to i ne čudi s obzirom da je Renata jedna od najpoznatijih domaćih trenerica.
Pratitelje svojim objavama motivira na zdrav i aktivan način života.
Renata ima odličnu figuru i ne srami se to pokazati na društvenim mrežama. Tako je uoči utakmice protiv Engleske na SP, odjenula seksi badić s kockicama i podigla atmosferu.
U badiću voli pozirati, a na društvenim mrežama svi joj pišu komplimente.
No ta figura rezultat je Renatinog predanog vježbanja u teretani.
S njom ponekad vježba i Žanamari, a sve snimaju pa objave na Instagramu.
Ove je godine proslavila okrugli rođendan i brojkom iznenadila mnoge.
Teretana je njen 'način života', a u njoj marljivo 'pumpa' kako bi u toplijim danima zablistala u badiću.
U nastavku galerije pogledajte kako je mama Renata marljivo vježbala za vrhunsku figuru.
Fotke iz teretane nezaobilazni su dio njenog profila