Komentari 64

ANKETA Je li Gorica oštećena za jedanaesterac protiv Rijeke?

Domaćin je krenuo u posljednji napad. Goričani su ubacili loptu u Rijekin šesnaesterac gdje je Dvorneković pao nakon kontakta sa Smolčićem. Zebec je tek nakon Jovićeve sugestije pregledao snimku

Gorica i Rijeka su jučer odigrali fantastičnu, sadržajnu utakmicu, pravu predstavu hrvatskog nogometa. No, kao što se to često dogodi u velikim utakmicama, neki 'repovi' su ipak ostali nakon posljednjeg sučevog zvižduka.

Posljednje minute utakmice bile su doslovno - za anale! Fruk je u 90. zabio za izjednačenje (3-3) Gorice s igračem manje, da bi Rijeka izvela s centra loptu i preko Pavičića u 91. minuti ponovno došla u vodstvo 4-3.

Tomić: Poludio sam na klupi; Rendulić: Najgori rođendan ikad

No, to nije bio kraj uzbuđenjima. Domaćin je krenuo u posljednji napada. Goričani su ubacili loptu u Rijekin šesnaesterac gdje je Dvorneković pao nakon kontakta sa Smolčićem. Mario Zebec pokazao je da se igra dalje, ali mu je Fran Jović iz VAR sobe sugerirao da pogleda spornu situaciju. Zebec je nakon pregleda snimke ostao pri svojoj odluci.

POGLEDAJTE VIDEO OD 8:05

U drugoj utakmici dana Hajduk je teškom mukom slavio (1-0) protiv Lokomotive na Poljudu, a i tamo smo imali spornu situaciju. Naime, u 9. minuti je Stipe Biuk proigrao Marka Livaju koji pada nakon kontakta s De Haasom. Bebek je samo odmahnuo rukom, VAR provjere nije ni bilo, a Livaja je zbog prigovora dobio žuti karton. Brzo će ga zaboraviti, kao i spornu situaciju, jer je u 81. minuti zabio gol za pobjedu.

VIDEO POGLEDAJTE OD 1:25