Komentari 5

ATP Miami: Antonio Veić ispao je u 2. kolu od Dolgopolova...

1

Hrvatski tenisač Antonio Veić izgubio je u 2. kolu ATP turnira iz Masters serije 1000 u Miamiju. Bolji od njega bio je Ukrajinac Aleksandr Dolgopolov rezultatom 6-4, 7-5

Lošinjanin, koji je u glavni ždrijeb turnira ušao preko kvalifikacija i potom u 1. kolu savladao Tobiasa Kamkea, dobro je otvorio meč protiv 18. nositelja i ranim breakom poveo je 4-2.

No tada Dolgopolov ubacuje u višu brzinu i dobiva pet gemova zaredom za 6-4 i 1-0. U drugom setu oba su tenisača držala svoje servise do 12. gema kada Ukrajinac radi break i dolazi do pobjede u prvom međusobnom ogledu.

Hrvatska je tako na ATP turniru u Miamiju ostala na tri predstavnika, Ivanu Dodigu koji u ovim trenucima igra meč 2. kola protiv Nijemca Floriana Mayera, te Marinu Čiliću i Ivi Karloviću.