Komentari 2

ATP Miami: Dodig preokretom izborio 2. kolo, čeka ga Isner

1

Nešto manje od dva sata igre bilo je potrebno da Dodig upiše prvu pobjedu u trećem međusobnom susretu protiv Lacka. U konačnici je u potpunosti zaslužio pobjedu

Hrvatski tenisač Ivan Dodig izborio je 2. kolo ATP turnira iz serije Masters 1000 nakon što je s 4-6, 6-0, 6-4 slavio protiv Slovaka Lukaša Lacka...

Nešto manje od dva sata igre bilo je potrebno da Dodig upiše prvu pobjedu u trećem međusobnom susretu protiv Lacka. Međugorac je u konačnici u potpunosti zaslužio pobjedu, iako ju je doslovno iščupao protiv objektivno slabijeg suparnika.

U prvoj je dionici Dodig poveo s breakom 4-3, međutim nakon toga ispustio dva svoja servisa i izgubio prvi set! Nakon dva izgubljena servisa, Dodig je Lacku oduzeo tri uzastopno, te ekspresno poravnao rezultat na 1-1 u setovima.

U 10 odigranih gemova odlučujućeg seta bilo je čak pet breakova, no srećom tri je ostvario naš tenisač, te rezultatom 6-4 izborio 2. kolo i dvoboj protiv 20. nositelja Johna Isnera, koji je u 1. kolu bio slobodan.