'Bartoli će požaliti odluku kada dođe vrijeme za Wimbledon...'

3

Ono što je napravila u Wimbledonu je bilo fantastično, ali ovu će odluku požaliti kada dođe vrijeme za Wimbledon 2014. godine, rekao je Goran o odluci Bartoli

Francuskinja Marion Bartoli šokirala je teniski svijet odlukom da se povlači. Samo šest tjedana nakon osvajanja Wimbledona 28-godišnja tenisačica  je odlučila da je vrijeme za mirovinu. Ta njezina odluka izazvala je mnoge reakcije u svijetu tenisa, a među njima i onu Gorana Ivaniševića.

- Ono što je napravila u Wimbledonu je bilo fantastično, ali ovu će odluku požaliti kada dođe vrijeme za Wimbledon 2014. godine. Godinu nakon što sam osvojio naslov nisam ga mogao braniti zbog ozljede ramena. Nema boljeg osjećaja nego nastupati na Wimbledonu kao branitelj naslova - rekao je Ivanišević koji je Wimbledon osvojio 2001. godine, ali zbog ozljede godinu dana kasnije nije mogao braniti naslov.

Varaždin - Dinamo 0-1: Vidović izvukao 'modre', Dabro ih propustio šokirati u završnici
NOĆENJE NA VRHU

Varaždin je zadnji put zaustavio Dinamo na domaćem terenu, a mogao je to napraviti i ovaj put da je Dabro kaznio grešku Theophilea. Vidović je zabio pobjednički gol za samo 53 sekunde u drugom poluvremenu

VIDEO Je li ovo najbolji gol u HNL-u ove sezone?! Pogledajte nezaustavljivi projektil Ekonga
SAŽETAK ISTRA - SLAVEN

PULA - Nogometaši Istre 1961 pobijedili su Slaven Belupo 3-0 u Puli u utakmici 32. kola HNL-a. Puljani su poveli u šestoj minuti golom Eliasa Fileta iz penala. Emmanuel Ekong u 15. minuti zabio je možda i najbolji gol u HNL-u ove sezone nezaustavljim projektilom s barem 25 metara daljine. A za konačnih 3-0 lopta se odbila od golmana Slavena Ivana Sušaka.
VIDEO Kramarić u žestokoj svađi s navijačem nakon poraza
IZ NEPOZNATIH RAZLOGA

Andrej Kramarić zabio je dva gola u porazu Hoffenheima u 31. kolu Bundeslige, a nakon utakmice kamere su ga uhvatile u žestokoj svađi s navijačem