Obavijesti
NASTAVLJA SE SAPUNICA Ako Messi javno kaže da ostaje, Bartomeu će dati ostavku...
Komentari 26
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .

Bili_Vukovarac
Čovječe božji, pa ovo vam je prilika da za golem novac prodate igrača na zalaski i prema kojem se slaže sustav. Slažite budućnost za fatija, dembelea, griezmann Prikaži još ↓
banalni kanjon
Poanta ove igre i nadigravanja je detronizacija Bartomeua.Messi neide nigdje.U Kataloniji ima status boga i klanjaj će mu se do kraja života.Nazvat će stadion p Prikaži još ↓
Bad card
Za Barcu bi bilo najbolje da oboje odu.
no
Nisam fan Barce i Messija ali mislim da bi najbolje bilo da Messi promjeni sredinu. A nakon svega sto je dao za klub sramota je sto ga se ucjenjuje.
Dk
Otisao je vec i sve dogovorio sa Cityem...mozda sad budemo vise ekipa..nema vise dodaj Leu..
Danilo Ignacije Pribićević
U slucaju da podnese ostavku morao bi pokriti iz svoga dzepa sam minus koji su napravili odlicnim transferima i jos boljim ugovorima. Sto nas dovodi do zakljuc Prikaži još ↓
ironmaiden eddie
koga boli gdje ce on!
Roberto Barcello
Ajmo sve ispocetka! Visça Barça
kp
Messi nije samo igrač kao što je jedan od komentara bio, vidim ljudi govore da je na zalasku karijere itd, pa ljudi CR7 I Messi su zlatne koje, samo od prodaje Prikaži još ↓
ironmaiden eddie
dati ce vam messi za kupit spenzu haha!
Važna obavijest:

Svaki korisnik koji želi komentirati članke obvezan je prethodno se upoznati s Pravilima komentiranja na web portalu 24sata te sa zabranama propisanim stavkom 2. članka 94. Zakona .