Bašić pretrpio težak poraz kod Intera, Jurićev Torino slavio

Nikola Vlašić igrao je za Torino do 62. minute u pobjedi 2-0, dok je Marin Pongračić u dresu Leccea u 70. minuti isključen nakon drugog žutog kartona.

Vodeći sastav talijanskog nogometnog prvenstva Inter u susretu je 25. kola kao domaćin očekivano bez problema svladao posljednju Salernitanu sa 4-0 (3-0).

Dva najbolja strijelca Intera Thuram (17) i Lautaro Martinez (19) s dva su gola u razmaku od manje od dvije minute riješili pitanje pobjednika već u prvih 20 minuta, a do kraja dvoboja u strijelce su se još upisali Dumfries (39) i Arnautović (90).

Serie A - Inter Milan v Salernitana

Toma Bašić odigrao je čitav susret za Salernitanu, dok Domagoj Bradarić nije konkurirao za nastup.

Vodeći Inter sada ima 63 boda, 10 više od drugog Juventusa, dok je Salernitana ostala na 13 bodova, pet manje od predzadnjeg Cagliarija.

Ranije u petak su nogometaši Torina, koje s klupe vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić, u prvoj su utakmici 25. kola na svom terenu svladali Lecce sa 2-0 (0-0). Domaće je u prednost preciznim udarcem s ruba kaznenog prostora početkom nastavka doveo Bellanova (50), a pobjedu je potvrdio Zapata (81) udarcem glavom nakon kornera.

Serie A - Juventus v Torino

Nikola Vlašić igrao je za Torino do 62. minute, dok je Marin Pongračić u dresu Leccea u 70. minuti isključen nakon drugog žutog kartona.

Torino je ovom pobjedom stigao na deveto mjesto sa 36 bodova, jednim više od aktualnog prvaka Napolija koji je pao na 10. poziciju, dok je Lecce ostao 13. sa 24 boda.