Komentari 107

Potop u Allianz Areni! Bayern golijadom srušio Borussiju...

18

Bayern je nokautirao Borussiju s 4-0 u derbiju Bundeslige. Načeo je sve Lewandowski, a u drugom povećao Gnabry na 2-0. Treći gol pao je po receptu Muller-Lewandowski, a na kraju je tragičar autogol Hummelsa...

U velikom derbiju Bundeslige Bayern je u Münchenu deklasirao Borussiju Dortmund s 4-0 i došao na treće mjesto ljestvice.

Bavarci su potpuno zasluženo slavili u derbiju, te šest dana nakon što su smijenili Niku Kovača i pod privremenim trenerom Hansijem Flickom Bayern je nanizao pobjede protiv Olympiacosa (2-0) i Borussije Dortmund (4-0).

Perišić ušao s klupe pa zabio za 1 minutu! Juve se spasio...

Pred prepunom Allianz Arenom Bayern je došao u vodstvo u 16. minuti kada vratar gostiju nije uspio ukrotiti udarac Lewandowskog. U 47. minuti nakon protunapada u strijelce se upisao Gnabry, a Lewandowski je do drugoga gola došao u 76. minuti. Hrvatski reprezentativac Ivan Perišić je ušao u igru u 75. minuti, a pet minuta kasnije nakon njegova prodora i dodavanja branič Borussije Hummels je nesretno pogodio vlastitu mrežu.

Perišić: Ostanak u Bayernu? Sve je moguće, vidjet ćemo...

Vodi Borussia (M) s 22 boda, ispred Leipziga (21) i Bayerna (21), a Borussia (D) je peta s 19 bodova. (eg)