Bayern iskoristio kiks Borussije i opet zasjeo na vrh Bundeslige

Bayern je ponovno zasjeo na vrh ljestvice njemačke Bundeslige zahvaljujući pobjedi od 2-0 (0-0) ostvarenoj na Allianz Areni u nedjeljnom dvoboju protiv berlinske Herthe

Sve do 69. minute je posljednjeplasirana momčad držala bod u rukama, a tada je Serge Gnabry pogodio za 1-0. Konačnih 2-0 postavio je Kingsley Coman u 79. minuti.

Bundesliga - Bayern Munich v Hertha BSC

Od 74. minute je za Bayern igrao hrvatski reprezentativac Josip Stanišić, dok je Filip Uremović odigrao cijelu utakmicu u gostujućoj momčadi.

Bayern je 18. pobjedom u sezoni ponovno došao na prvo mjesto sa 62 boda, jednim više od drugoplasirane Borussije Dortmund koja je prije dva dana remizirala protiv Bochuma. Hertha je sa 22 boda na zadnjem mjestu i četiri kola prije kraja nema velike izglede za očuvanje prvoligaškog statusa.