Komentari 35

Bayern pregazio i Augsburg, Borussia i dalje u opasnoj zoni

1

Nogometaši Bayerna uvjerljivo idu prema novom naslovu prvaka Njemačke. U 15. kolu Bundeslige dobili su treći Augsburg 4-0, a Borussia je izgubila u Berlinu...

Bayernu u prvenstvu nitko ne može stati na put. Probao je to i trećeplasirani klub Bundeslige Augsburg u 15. kolu Bundeslige na svom terenu, ali je "popio" četiri komada, i to u razmaku od samo 13 minuta.

Golijadu je otvorio Medhi Benatia prvijencem u 58. minuti, a u idućem napadu Arjen Robben koristi konfuziju domaće obrane i postavlja 2-0. Lewandowski je u 68. krasno zabio treći, a Robben tri minute poslije i četvrti gol Bavaraca za nastavak neporaženosti u ovoj sezoni.

Ni blizu tako dobro ne ide Borussiji Dortmund koja je kod Herthe u Berlinu pretrpjela već deveti ovosezonski poraz. Gol odluke zabio je Schieber nakon solo-prodora tri minute prije odmora. BVB je i dalje na katastrofalnom 16. mjestu, dok u Europi igra sjajno.

Čak tri utakmice završile su bez pobjednika, među kojima i triler Werdera i Hannovera u Bremenu (3-3), a Köln je iznenadio Schalke u Gelsenkirchenu i slavio 2-1.