Komentari 25

Fantastičan gol Antolića; 'Bili' izgubili; Rijeka lakoćom slavila

5

Makedonci su poveli protiv Hajduka preko Daniela Avramovskog, a osam minuta kasnije na 2-0 povisio je Chuma. Za Dinamo je Rostovu u remiju 1-1 zabio Antolić

Nogometaši Hajduka u sklopu priprema za nadolazeću sezonu, poraženi su u Sloveniji od prvaka Makedonije Rabotničkog 0-2. Trener splitskog kluba, Igor Tudor , na teren je poslao sastav: Kalinić - Bašić, Nižić, Z. Milić, Jozinović (c) - Balić, Vuković, Vlašić, Vasilj - Kouassi, Tima .

Makedonci su poveli u 57. minuti preko Daniela Avramovskog , a osam minuta kasnije na 2-0 povisio je Arene Chuma . Priliku su u utakmici dobili skoro svi igrači s klupe, a najviše je kod Hajduka u prvom poluvremenu pokazao živahni Kouassi.

Jajalo zabio prvijenac za Rijeku

Nogometaši Rijeke pobijedili su slovenski Triglav 4-1, a Matjaž Kek na teren je poslao momčad bez najboljih igrača, Kneževića, Vargića, Tomečaka, Anasa, Močinića i Moisesa. Za Rijeku su zabili Kramarić, Jugović, Tadić te svoj prvi gol u novom dresu Mato Jajalo.

Fantastičan gol Antolića za remi

Nešto kasnije svoju utakmicu na pripremama u Sloveniji počeo je i Dinamo. 'Modri' su danas remizirali protiv Rostova 1-1, a utakmicu je gledalo i najveće pojačanje zagrebačke momčadi , portugalski golman Eduardo.

Hrvatski prvak poveo je fantastičnim golom Antolića u 38. minuti . Prošao je Antolić, koji je jučer slavio 24. rođendan, odlično po lijevoj strani, driblingom izbacio braniča ruske momčadi u kaznenom prostoru te lijevom nogom fantastično zabio u suprotne rašlje.

U drugo poluvrijeme Dinamo je ušao s istom momčadi, a Rostov je izjednačio već u 57. minuti. Trošečkin je pucao s desetak metara, a lopta se odbija i vara Ježinu za konačnih 1-1.

• Dinamo je igrao u sastavu: Ježina - Pinto, Sigali, Šimunić, Pivarić - Ademi, Goncalo (Biljan '66 ), Machado (Andrijašević ' 66) - Antolić, Fiolić, Čop (Ćorić '66)