Komentari 2

Bilić: Imamo mi još rezervi bilo je puno praznog hoda

1

Nisam zadovoljan svojom igrom, umoran sam, kaže Luka Modrić, te dodao kako se s Ivanom Jurićem u prvoj zajedničkoj utakmici dobro slagao

Nije to bila naša utakmica iz najboljih dana, nismo igrali kao na Euru, rekao je novopečeni kapetan Darijo Srna te, naravno, dodao da je od pobjede važniji Duduov povratak. Izbornik Bilić miješao je zadovoljstvo i suzdržanost, na kraju je ipak prevagnulo ovo prvo.
- Slažem se da nismo igrali na nekakvoj vrhunskoj razini, bilo je tu dosta praznog hoda. Međutim, pobijedili smo na terenu s kojega se rijetki vraćaju punih ruku, pobijedili smo nakon što smo samo dva dana bili zajedno. Uz to, uspjeli smo isprobati sve što smo htjeli i dati šansu svim igračima - komentirao je Slaven Bilić nahvalivši 34-godišnjeg debitanta Ivana Jurića:
- Bio je dobar u defenzivi, a nudio se i prema naprijed. Dao je nekoliko lopti koje nisu bile jednostavne. U budućnosti će i više pomoći.
Spomenuti Jurić kao da nije bio toliko oduševljen svojim debijem:
- Ma, nije loše za prvi put, ali ova momčad može mnogo, mnogo bolje. Bilo je stvarno lijepo nositi hrvatski dres.
Uz Dudua, vratio se i Niko Kranjčar. Šest mjeseci nije igrao za reprezentaciju, a ovdje je zabio pobjednički gol:
- Jasno da mi to puno znači, a ne moram ni pričati koliko nam znači povratak Eduarda. Sve ste vidjeli, to dodavanje, koliko smo samo jači s njim u momčadi.

OGNJENU VUKOJEVIĆU ŠIVALI KAPAK
Ogi je igrao samo 20-ak minuta, u 81. minuti izašao je iz igre nakon jednog sudara. Pukao mu je kapak desnoga oka, “zaradio” je dva šava i stadion napustio vidno ljutit. Joe Šimunić, osim zbog lošije igre, izišao je na poluvremenu zbog bolova u mišiću. Petrića je mučio gležanj, no izdržao je cijelo prvo poluvrijeme.