Komentari 19

Bogdanović dao 27 koševa, a onda promašio šut za pobjedu

1

Indiana je poražena kod Sacramenta sa 111-110, a Minnesota je na svom terenu poražena od Bostona sa 118-109. Dario Šarić je postigao sedam koševa. Hezonja dao dva koša u pobjedi New York Knicksa

Bojan Bogdanović je sa 27 koševa imao najbolji učinak u ovoj sezoni i bio prvi strijelac dvoboja Indiane i Sacramenta, ali su Pacersi poraženi na gostovanju u glavnom gradu Kalifornije sa 111-110, a hrvatski je reprezentativac promašio šut koji je mogao donijeti pobjedu njegovoj momčadi.

Bojanov prezimenjak Bogdan Bogdanović je sa 20 koševa i šest asistencija predvodio igrače domaće momčadi.

>>>>>VIDEO POGLEDAJTE OVDJE<<<<<

Jedinu pobjedu od momčadi u kojima igraju hrvatski košarkaši ostvarili su New York Knicksi, u Madison Square Gardenu svladavši Milwaukee sa 136-134 u produžetku. Mario Hezonja je bio u početnoj postavi Knicksa, ali je igrao samo 12 minuta te postigao dva koša (šut 1/2), uz dva skoka i dvije asistencije.

Minnesota je na svom terenu poražena od Bostona sa 118-109. Dario Šarić je za Timberwolvese igrao 20 i pol minuta te za to vrijeme postigao sedam koševa (šut 3/7), imao četiri skoka i jednu asistenciju.

Ante Žižić je s klupe odgledao poraz Clevelanda koji je na domaćem terenu izgubio sa 106-95 od Toronta, trenutačno najuspješnije momčadi NBA lige.

Unatoč povratku Stephena Curryja, nakon što je propustio 11 utakmica, Golden State Warriorsi su poraženi sa 111-102 na gostovanju u Detroitu. Curry je ubacio 27 koševa, jedan manje od Kevina Duranta. Detroit su do pobjede predvodili Blake Griffin sa 26 koševa i Andre Drummond sa 16 poena i 19 skokova.