Komentari 3

Bogdanović opet pravi, strašni Embiid poručio: Hoću prsten!

Bogdanović u svojoj košgeterskoj klackalici koja traje od početka sezone opet bio na vrhu s 20 koševa (6/10, trica 4/6) za 28 minuta, dok je Joel Embiid s 45 koševa sredio oslabljeni Miami

Malo ranije od planiranog Utah Jazz završio je svoju gostujuću turneju koja je stala na šest utakmica. Umjesto u Washingtonu Bojan Bogdanović i društvo zadnju su postaju imali u Clevelandu gdje domaćin bez pola ekipe nije bio ozbiljan protivnik.

POGLEDAJTE VIDEO:

Bogdanović trpa trice u Mostaru 00:43

- Nije isprika, ali izostanci su učinili svoje - rekao je trener Cavaliersa Bickerstaff nakon poraza 87-117.

Budući da su gosti sve riješili s trećom četvrtinom, Quinn Snyder opet je mogao dati koju minutu odmora više svojim udarnim snagama među kojima je Bogdanović u svojoj košgeterskoj klackalici koja traje od početka sezone opet bio na vrhu s 20 koševa (6/10, trica 4/6) za 28 minuta.

- Učinili smo upravo ono što smo trebali protiv ekipe koju smo morali pobijediti - konstatirao je Donovan Mitchell, s 27 koševa najbolji pojedinac utakmice.

A dosta ih je zaslužilo biti u Philadelphiji gdje su 76ersi nakon produžetka svladali Miami, koji je bio bez Butlera i Adebaya, samo s trojicom na klupi, 137-134, no ipak je za nijansu iznad svih igrao Joel Embiid koji je utakmicu završio s 45 poena (16/23) uz 16 skokova. Ne samo to, njegovim košem četiri sekunde prije kraja Philadelphia je izborila produžetak.

NBA: Charlotte Hornets at Philadelphia 76ers

- Imam cilj. Želim osvojiti prsten, a to ne mogu sam - kazao je Kamerunac kojemu je asistirao najviše Danny Green s 29 koševa, od kojih devet trica.

Kyrieja Irvinga i dalje nema na vidiku u Brooklynu, ali dok je tu Kevina Duranta, Netsima je lakše. Durantova 34 koša uz 13 skokova i devet asistencija bilo je previše za Denver (122-116), kao i Jamesovih 26 Houstonu u korist Lakersa (100-117). Luka Šamanić opet je samo gledao pobjedu Spursa kod Oklahome (112-102), dok je Indiana sredila Warriorse u gostima 104-95.