Komentari 2

Borbeni 'lokosi' ugrabili bod u maglovitoj Velikoj Gorici...

3

U 16. kolu Prve HNL Lokomotiva je uzela bod (2-2) na gostovanju u Velikoj Gorici. Domaćin je poveo već u 2. minuti, u 24. je na semaforu stajalo 2-0, no 'lokosi' se nisu predavali

Ni ovog puta gorička magla nije pomogla domaćinu da dođe do pobjede! A imala je Gorica sve u svojim rukama. Već nakon 24 minute na semaforu je stajalo 2-0, no Lokomotiva je ipak uspjela ugrabiti bod (2-2).

Divlja ljepotica na Aldo Drosini: Jakoliš zabio za pobjedu u 97.!

Domaćin je poveo već nakon nepunih 120 sekundi kada je Toni Fruk zabio na asistenciju Kalika, a isti je igrač namjestio i drugi gol. Ovog puta za drugog mladog hrvatskog reprezentativca, Juricu Pršira, koji je postavio na semaforu 2-0 u 24. minuti.

Velika Gorica: HNK Gorica protiv NK Lokomotiva u 16. kolu Prve HNL

Ipak, 'lokosi' se vraćaju deset minuta kasnije kada je Ibrahim zabio na asistenciju Miličevića,  2-1 je stajalo na semaforu do isteka sat vremena igre kada je Josip Pivarić, ispostavilo se, zabio za konačan rezultat.

Do kraja je bilo još prigoda s obje strane, ali je nekako raspodjela bodova ipak najpošteniji ishod utakmice.

'Kum Roko zove me u Salzburg, a u Dinamu me nisu stavljali...'

I Lokomotiva i Gorica nakon 16 odigranih kola imaju 22 boda uz identičan skor (šest pobjeda, šest poraza i četiri neriješene), ali 'lokosi' su bolje plasirani zbog bolje gol-razlike.