Komentari 7

Bušlje zabio šest golova i vodio Barakude do pobjede

8

Nakon slabijeg prvog poluvremena Hrvatska je proigrala i pred vrlo dobro popunjenim tribinama, deklasirala te uvjerljivo pobijedila Rumunje 13-7

1.ČETVRTINA

2.ČETVRTINA
Svoj drugi gol zabio je Bušlje za 4-4. Sjajan šut iz velike udaljenosti. Bušlje igra fantastično i nosi Hrvatsku. Konačno opet vodimo, 5-4! Rumunji odlično igraju s igračem više, 5-5 je! Bošković je silovitim udarcem realizirao igrača više. Gotovo je prvo poluvrijeme, Hrvatska ima minimalnu prednost, 6-5.

3.ČETVRTINA
I Joković je na početku četvrtine zabio svoj prvi gol, dijagonala za dva razlike Hrvatske. Rumunji imaju 100 posto igrača više i opet su zabili, a onda iz peterca na drugoj strani Bošković za 8-6. Hrvatska igra sjajno, četvrti gol Bušlje. Opet Bušlje, nezaustavljiv je!

4.ČETVRTINA
Bušlje je zabio svoj već šest gol, nevjerojatno! Igra se gol za gol, a Hrvatska ima 12-7. I Karač je pogodio. Utakmica je završila, a vrlo dobro popunjene tribine pljeskom su pozdravile pobjedu Hrvatske 13-7!