Komentari 4

Čelnici bundesligaša: Mainz može osvojiti titulu prvaka

1

Nogometaši Mainza pobijedili su u svih šest prvih kola Bundeslige. Nakon pobjede nad Bayernom sve je više onih koji vjeruju u naslov prvaka

Nogometaši Mainza, lidera bundesligaške ljestvice nakon šest uvodnih kola sezone 2010/11, realni su kandidati za osvajanje naslova prvaka na njezinu kraju. Dominantno je to mišljenje lidera njemačkih nogometnih prvoligaša, koje je ispitao njemački dnevnik Bild. Od 17-orice ispitanih direktora ili predsjednika klubova, ne računajući čovjeka iz Mainza, čak desetorica vjeruju da je Mainzov pohod na bundesligašku nogometnu titulu moguć. Među onima koji su na postavljeno pitanje odgovorili potvrdno bili su Schalkeov trener/sportski direktor Felix Magath, Bayernov sportski direktor Christian Nerlinger, te Hoffenheimov vlasnik/predsjednik Dietmar Hopp. Negativno su se na upit izrazili Rudi Völler iz Bayera iz Leverkusena, Klaus Allofs iz Werdera i Dieter Hoeneß iz Wolfsburga.