Komentari 39

Četiri gola čudesnog Cavanija, prekinut Atleticov europski niz

4

Zabio je prekrasan gol iz slobodnjaka s 25 metara, zatim iz blizine za hat-trick pa na kraju još jedan prekrasan poluvolejem s oko 17 metara. I sve to u 13 minuta

Zabio je gol već u 7. minuti, ali nije pomoglo. Napoli je do 77. minute gubio 2-1, a onda je odlučio uzeti stvari u svoje noge i pokazati zašto vrijedi 35 milijuna eura.

Edinson Cavani zabio je prekrasan gol iz slobodnog udarca s 25 metara, zatim iz blizine za hat-trick pa na kraju još jedan prekrasan poluvolejem s oko 17 metara. I sve to u samo 13 minuta za 4-2 pobjedu nad Dnjiprom.

Ivan Strinić i Nikola Kalinić nisu bili niti na klupi ukrajinske momčadi.

Od ostalih utakmica 4. kola Europske lige, treba izdvojiti poraz Atletico Madrida kod Academice, ali u rezervnom sastavu, bez Falcaa. Prekinut je tako Atleticov niz od 16 uzastopnih europskih pobjeda!

Udinese je u vrlo teškoj situaciji jer su izgubili doma od Young Boysa 3-2. Di Natale je zabio jedan gol, ali je bio tragičar jer je promašio nekoliko zicera i penal. Liverpool je u Rusiju također doputovao s nekoliko anonimaca. Anži je pobijedio golom Traorea u 45. minuti.