Komentari 37

Chelsea iskoristio težak poraz Arsenala, Everton uvjerljiv...

2

Pobjedom od 2-1 nad Crystal Palaceom, Chelsea se približio Arsenalu na samo dva boda zaostatka, a Everton je protiv Fulhama nastavio s odličnim igrama ove sezone

Chelsea je iskoristio poraz Arsenala i tijesnom pobjedom nad Crystal Palaceom smanjio zaostatak za 'topnicima' na samo dva boda. Momčad Josea Mourinha povela je u 16. minuti preko Torresa, no Chamakh je u 29. izjednačio rezultat. Ipak, u 35. Ramires je donio sva tri boda domaćinima.

Everton nastavlja sa svojim odličnim nizom, a ovaj put na njihovom travnjaku stradao je Fulham koji je poražen s 4-1. Osman u 18., Coleman u 74., Barry u 85. te Mirallas u 91. minuti zabijali su za domaćine, dok je jedini gol za goste iz Londona zabio Berbatov u 67.  minuti iz penala. Nikica Jelavić cijelu je utakmicu odgledao s klupe.

Cardiff je golom Whittinghama u 65. minuti kod kuće dobio West Bromwich, a West Ham je na svom terenu odigrao 0-0 protiv Sunderlanda

Newcastle i Southampton su na St. James Parku odigrali 1-1. Domaćine je u vodstvo doveo Gouffran u 27. na asistenciju Williamsona, a bod gostima donio je Rodriguez u 65. minuti utakmice na asistenciju Davisa. Za Southampton je cijelu utakmicu odradio hrvatski nogometaš Dejan Lovren.

U posljednjoj utakmici dana Hull City je kod kuće odigrao 0-0 protiv Stokea

Debakl Arsenala na Etihadu: City im zabio šest "komada"!