Chelsea slavio drugi put u nizu

U prvoj utakmici subotnjeg programa 21. kola engleske Premier lige Chelsea je na svom Stamford Bridgeu svladao Fulham s 1-0 i tako došao do treće uzastopne prvenstvene pobjede.

Jedini gol na utakmici postignut je iz kaznenog udarca, a strijelac je bio Cole Palmer u četvrtoj minuti dodatka na kraju prvog poluvremena.

Chelsea je ovom pobjedom došao do 31 boda i privremeno skočio na osmo mjesto, između Brightona i Manchester Uniteda koji imaju isti broj bodova, ali uz utakmicu manje. Fulham je s 24 boda na 13. poziciji. Vodeći Liverpool ima 45 bodova, tri više od drugoplasirane Aston Ville.

U subotu će biti odigrana još samo jedna utakmica u kojoj će od 18.30 sati Newcastle United ugostiti Manchester City.