Čile: Tučnjava i divljanje navijača prekinulo derbi

3

Susret Universidada de Chilea i Cola Cola prekinut je zbog nereda navijača. Divljanje su počeli domaći navijači bacajući predmete u teren

Polufinalna utakmica čileanskog doigravanja između Universidad de Chilea  i Cola Cola prekinuta je zbog divljanja navijača. Sudac je prekinuo utakmicu u 68. minuti pri vodstvu Cola Cola 1-0 jer su navijači Universidada počeli bacati predmete u teren. Specijalna je policija pokušala intervenirati na tribinama, ali je morala ustuknuti pred kišom predmeta, uključujući i stolice. Igrači obje momčadi dali su se na skupljanje palih predmeta, ali nakon nekog vremena stanje je postalo preopasno i za njih te je sudac Enrique Osses odsvirao kraj. I navijači Cola Cola su se poslije potukli s policijom izvan stadiona. Savez će pobjednikom polufinala vjerojatno proglasiti Colo Colo te će se ovaj u finalu sastati s Universidad de Concepcionom.