Ćiro Blažević: Krivi su nam suci, ali i nova nesreća...

1

Bosna je u Istanbulu vodila golom Džeke, ali Turci su uspjeli okrenuti u drugom dijelu. Autogol i nova pogreška obrane odveli su Tursku do pobjede

Šteta! Samo to mogu reći nakon poraza od Turske. Kad smo poveli, bio sam uvjeren kako ćemo doći do željenog boda. Onda smo u kratkom razdoblju primili dva gola i nije bilo snage za povratak, rekao je Ćiro Blažević.
Bosna je u Istanbulu povela golom Džeke sredinom prvog poluvremena. Vodili su sve do 50. minute kad je napadač Wolfsburga opet zabio, ali ovog puta u vlastitu mrežu. Turci su sve više pritiskali i kao plod pritiska Erdinc je u 67. minuti zabio za 2-1 i pobjedu domaćina. Reprezentacija BiH nije razočarala, ali su kao i protiv Španjolske pokleknuli u drugom poluvremenu te nakon tri kola imaju pobjedu i dva poraza.
- Obje utakmice izgubili smo nesretno, a isto tako su nas oštetili suci. Mogu se samo nadati kako će nam se ovo vratiti do kraja kvalifikacija - rekao je Ćiro. BiH je u srijedu u Zenici domaćin reprezentaciji Armenije. Susret je to u kojemu Ćirini izabranici moraju pobijediti kako bi zadržali bilo kakve izglede u skupini 5 kvalifikacija za SP u JAR-u.
- Zanima me samo pobjeda. Ne razmišljam ni o čemu drugom - rekao je Ćiro pred Armeniju.